Start Stowarzyszenia Miłośników Gier Strategicznych „Trójmiasto”

There can be no doubt that a dark new era is dawning….

Jednak skoro nie żyjemy w uniwersum Warhammera, to nasza przyszłość niekoniecznie jest grim dark!
Tak jak zapowiadaliśmy przed dwoma tygodniami – w końcu udało nam się dopełnić formalności związanych z legalizacją działającej od lat nieformalnej grupy.
Od teraz potocznie Stowarzyszenie Miłośników Gier Strategicznych „Trójmiasto” JEST Stowarzyszeniem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym. Działamy jako legalna Organizacja Pozarządowa, zarejestrowana w Gdańsku. Jednak nie ograniczamy się tylko do Gdańska! Działamy w Gdyni, Sopocie, Rumi oraz okolicach. Tam gdzie będą ludzie chętni do grania – tam będziemy my, organizować, wspierać, rozszerzać. Ale starczy już propagandy! Przejdźmy do szczegółów.
Dlaczego stowarzyszenie powstało? By pomóc tym ludziom, którzy poświęcali swój czas i pieniądze by rozwijać to hobby w Trójmieście. Od teraz jako zarejestrowana organizacja uzyskujemy dostęp do pieniędzy z budżetów miast, burmistrzów i fundacji. Już w tej chwili złożyliśmy wniosek w Gdańsku o pierwsze środki na naszą działalność – przeznaczymy go na malowanie terenów użytych na ostatnim DMP, opłacanie użytkowanych przez nas lokali (Oliwski Ratusz Kultury dla przykładu).
Kto może przystąpić? Każdy dla kogo to hobby – modelarstwo figurkowe jest bliskie, czy gra aktywnie czy już/jeszcze nie. Każdy, kto chce promować to hobby „bez prądu” i ma pomysły może liczyć na nasze wsparcie – i nasze doświadczenie.
Jakie są koszta? Na tą chwilę, koszt rejestracji to 10 złotych za fajowską legitymację oraz 5 złotych miesięcznej składki – płatnej za pół roku – czyli 30 złotych. Jest to kwota eksperymentalna, bo nie mamy doświadczenia jak to będzie działać.
Jak się zapisać? Skontaktuj się z nami na adres e-mail: 3city40k@gmail.com, lub przez Facebooka 3city40k, do członków zarządu Stowarzyszenia, czyli:
Michał Kościelski – Prezes, gracz Warhammera 40000
Maciej Zwara – Sekretarz, sprawca zamieszania, gracz Warhammera 40000, Bolt Action, Wolsunga
Wojciech Nieradko – Skarbnik, gracz Warhammera 40000
Kasia Aspen Hebel – członek zarządu, gracz Age of Sigmar
Jędrzej Czołczyński – członek zarządu, gracz Bolt Action, Infinity
Jakub Gajlewicz – członek zarządu, gracz Warhammera 40000, Bolt Action
Karol Czubasiewicz – członek zarządu, gracz Warhammera 40000.
Dodatkowo w celach organizacyjnych powstał serwer Discord – tam zarząd się kontaktuje i podejmuje decyzje – tam też z chęcią wysłuchamy waszych pomysłów więc zapraszamy!:
======================================
——-> https://discordapp.com/invite/NHuHg6g
======================================
Ten jeden post, nie odpowie na wszystkie pytania, więc pytajcie kontaktujcie się i ta organizacja jest dla NAS by wszyscy gracze z Trójmiasta mogli na tym skorzystać!